+36 30 753 8599
Katalógus
Betöltés...
Professzionális megoldás igényes körülményekhez és hosszú szellőzőrendszerekhez, amely a folyamatos működés mellett sem okoz csalódást. A PROFI csőventilátorok nagy nyomású, ugyanakkor alacsony zajszinttel rendelkező megbízható berendezések.
A iVENTILATOROK.hu weboldalon többféle változatban és méretben, 100 - 315 mm közötti átmérővel bíró, PROFI csőventilátor található. Természetesen mindegyik könnyen rögzíthető és csatlakoztatható merev és rugalmas csővezetékhez is. Ha nincs másképp feltüntetve, a professzionális készülékek a folyamatos működés érdekében, golyóscsapágyas motorral vannak felszerelve, a két sebesség közötti átválthatóság lehetőségével és hőbiztosítékkal rendelkeznek.
Ha bizonytalan a megfelelő készülék kiválasztásában, a tanácsadónk segítséget nyújt Önnek. De személyesen is felkereshet minket. Lépjen velünk kapcsolatba a info@iventilatorok.hu e-mail címen vagy a +36 30 75 38 599 telefonszámon.
Használja ki a professzionális Dalap AP PROFI csőventilátor minden előnyét: nagy teljesítmény és alacsony zajszint. A ventilátort arra tervezték, hogy kis és közepes helyiségekből, például fürdőszobákból, zuhanyzókból, konyhákból, üvegházakból, mozikból, nyaralókból, üzletekből stb. szívja el a levegőt. Szétszerelése nagyon egyszerű.
A Dalap AP 100 PROFI T teljesmértékben megfelel egy jó ventilátor elvárásainak, melyek a nagy nyomás és az alacsony zajszint. Megbírkózik a nagy páratartalommal, pl. a WC-ben, konyhában, irodában, üvegházban stb. Legfeljebb 10 m csővezetékre használható. Az egyfázisú golyóscsapágyas motorral, élettartama kb. 40 000 óra.
A Dalap AP 100 PROFI Z teljesmértékben megfelel egy jó ventilátor elvárásainak, melyek a nagy nyomás és az alacsony zajszint. Megbírkózik a nagy páratartalommal, pl. a WC-ben, konyhában, irodában, üvegházban stb. Legfeljebb 10 m csővezetékre használható. Az egyfázisú golyóscsapágyas motorral, élettartama kb. 40 000 óra.